خدمات


افزایش سرعت سایت

آیا شما هم از کندی وبسایت خود رنج می‌برید؟ در دنیای پر از رقابت امروز ، مشتری یا مخاطب منتظر لود شدن سایت نخواهد نشست. باید وبسایت شما از نظر سرعت بارگذاری و محتوا کاملا بهینه‌سازی شده باشد.سایت‌افزون با انجام آنالیزهای مختلف روی وب‌سایت شما مشکل کندی را شناسایی و تا جای ممکن آن را رفع خواهد نمود.

برای افزایش سرعت وب‌سایت شما برخی تنظیمات و تغییرها روی سایت انجام خواهد شد و برخی موارد هم روی سرور باید انجام شود. برای همین پیشنهاد می‌کنیم تا از مشاوره رایگان کارشناسان ما در این مورد استفاده نمائید.

ادامه مطلب

بهبود نتایج موتور جستجو

همواره کسب رتبه‌های بالا در موتور جستجو (به ویژه گوگل) ، آرزوی وبمسترها و صاحبان مشاغل است.این کار نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد و انجام اشتباه یا ناقص یکی از مراحل می‌تواند منجر به از دست رفتن کسب و کار شما شود.انتخاب کلید واژه، شناخت ساختار کامل سایت ، لینک‌سازی اصولی، تحلیل و بررسی عملکرد رقبا در کنار یک استراتژی درست می‌تواند موفقیت هر سایتی را رقم بزند.

سایت‌افزون با داشتن تجربه کافی (کارنامه موفق) ، رصد تغییر الگوریتم موتورهای جستجو ، بروز‌رسانی اطلاعات فنی خود همواره می‌کوشد تا سهمی هر چند کوچک در گسترش سایت‌های قدرتمند ایرانی در دنیای وب داشته باشد.


ادامه مطلب

طراحی سایت

یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان مشاغل قیمت زیاد و زمان طولانی تهیه وب‌سایت با امکانات مطلوب از سمت بسیاری از شرکت‌های طراحی وب است.سایت‌افزون با بررسی دقیق نیازهای مشتریان خود و با استفاده از هسته وردپرس که بی‌شک محبوبترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است ، اقدام به راه‌اندازی و طراحی سایت‌های کاملا کاربردی و زیبا نموده که علاوه بر اینکه در زمان مناسب تحویل مشتری خواهد شد، کاملا مقرون‌ به صرفه بوده و دارای امکانات و قابلیت‌های عالی بر اساس نیاز و خواسته‌های ایشان است.

مشتریان می‌توانند با سفارش وبسایت در سایت‌افزون ، علاوه بر طراحی سایت از خدمات سئو و تولید محتوای ما نیزبا قیمت مناسب‌تر استفاده کنند.


ادامه مطلب