لوگو سایت

درباره سایت افزون

سایت‌افزون بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی و تولید محتوا در وب فعالیت دارد.و وب را دوست داریم و برای تولید سایت و محتوای فارسی تلاش کردیم، در این مدت سایت‌های زیادی برای مشاغل کوچک و بزرگ طراحی و ایجاد شد ولی این چیزی نبود که خوشحال‌مان کند!

تصمیم بر آن گرفتیم که با انتخاب نام سایت‌افزون زمینه فعالیت خود را مختص به وردپرس کنیم، چرا که عاشق وردپرس هستیم!پس به مشتریان‌مان خدمات تخصصی وردپرس ارائه کردیم ، مشکلاتشان را رفع و در مورد موارد فنی تحقیق و بررسی کردیم و حالا با کسب رضایت مشتریان خودمان ، از همیشه خوشحال‌تر و مشتاق‌تر هستیم.

رضایت گوگل
در رضایت مشتری است 🙂

0

مشتریان راضی

0 +

پروژه‌های انجام شده

0

دنبال کننده

هدف سایت‌افزون

این روزها شاید نصب وردپرس با قالب نصبی آسان کار بسیار ساده‌ای به نظر برسد ولی این مورد در کنار به‌روز نبودن نرم‌افزارها و ضعف مدیریت وردپرس ، می‌توانید وب‌سایتها را تا حدود زیادی ناامن و ناپایدار کند؛ از این رو سایت افزون در راستای حمایت و صیانت از سایت‌های فارسی‌زبان اقدام به ارائه سرویس‌ها و خدمات تخصصی وردپرس نموده است.

  • ایمنی و کیفیت سایت‌های فارسی‌زبان
  • حمایت از کسب و کارها و مشاغل نوپا و بومی
  • لذت ارائه خدمات تخصصی و کسب رضایت مشتری
  • ایجاد شغل برای جوانان مجموعه سایت افزون

تولید محتوا و آموزش وردپرس

تولید محتوا و ارائه مطالب آموزشی همواره یکی از دغدغه‌های اصلی سایت افزون است ، از این رو گروه تحریریه سایت‌افزون با تولید و انتشار مقالات آموزشی در وبلاگ و اشتراک گذاری مطالب و آمارهای تصویری در اینستاگرام سعی در انجام رسالت خود دارد.

عاشق وردپرس هستید و در آن مهارت دارید؟
انگیزه بالا برای کار تیمی و پیشرفت دارید؟