افزایش سرعت وردپرس

اگر از صاحبان مشاغل هستید اولویت اصلی شما باید افزایش سرعت سایت باشد .یک وردپرس سریع لذت تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد و تجارت شما را تضمین خواهد کرد، در حالی‌که یک سایت کند و بهینه نشده برای کاربر چیزی جز شکنجه انتظار نیست که او را به سمت یافتن سایت‌های جایگزین سوق می‌دهد.

افزایش سرعت
شروع

1. آنالیز و بررسی وردپرس

با طرح مشکلات سایت و ارائه دسترسی‌های وردپرس و هاست، بررسی‌های لازم توسط کارشناسان سایت‌افزون شروع خواهد شد.

تنظیمات

2.تنظیمات و رفع مشکلات

در این مرحله علت اصلی مشکلات شناسایی و رفع می‌گردد در صورت نیاز تغییرات لازم هم انجام شده و تظیمات نهایی معمولا کمتر از 72 ساعت اعمال می‌گردد

پایان

3. آزمایش سرعت وردپرس

در نهایت پس از رفع اشکلات و انجام تنظیمات نهایی، وضعیت سایت کاملا تست و بررسی شده و پس از کنترل نهایی ، همراه مستندات به مشتری تحویل می‌گردد

افزایش سرعت و عملکرد وردپرس

سرعت بارگذاری سایت و زمان بارگذاری صفحات برای همه کسب و کارهای آنلاین مهم است. شما فقط چند ثانیه زمان دارید تا توجه کاربر را هنگام بازدید از سایت خود جلب کنید،در دنیای امروزی فقط یک سایت زیبا و محتوای خوب برای جذب کاربران کافی نیست!سرعت بارگذاری سایت یکی از عوامل رتبه‌بندی سایت در گوگل است!

 

سرعت بارگذاری سایت در وردپرس به دلایل زیر اهمیت دارد:

  • موتور جستجو به سایت‌های سریعتر ، جایگاه بهتری می‌دهد، پس هر چه سریعتر باشید ، بالاتر هستید!
  • برای کاهش هزینه‌های میزبانی وب  و افزایش جذب کاربر
  • برای افزایش بهره‌وری از تبلیغات 

در ابتدا باید زمان لود شدن سایت را تجریه و تحلیل کرد،که البته به عوامل متعددی بستگی دارد:

  • اندازه و حجم آن صفحه خاص
  • تعداد درخواست‌های آن صفحه
  • اینکه آن صفحه کش شده است یا نه
  • و  اینکه چه نوع محتوایی در آن صفحه وجود دارد ، استاتیک یا داینامیک
افزایش سرعت وردپرس

چطور سرعت لود سایت را افزایش می‌دهیم؟

بهینه‌سازی تصویر

بهینه‌سازی تصویر

کارشناسان ما می‌توانند فشرده‌سازی تصویر را بدون آسیب انجام داده و سایز تصویر کاهش دهند،علاوه بر این می‌توان از بارگذاری تنبل (lazy load) در صفحات استفاده کرد.

فروشگاه بهینه

فروشگاه بهینه

سرعت سایت در فروشگاه‌های آنلاین بسیار اهمیت دارد ، زیرا مشتریان در صورت کندی سراغ رقبای شما خواهند رفت، جای نگرانی  نیست ، تجربه کاربری آن‌ها را چنان بهبود می‌دهیم تا دوباره به فروشگاه شما بیایند!

بهینه‌سازی سرور

بهینه‌سازی سرور وردپرس

کارشناسان ما می‌توانند فشرده‌سازی تصویر را بدون آسیب انجام داده و سایز تصویر کاهش دهند،علاوه بر این می‌توان از بارگذاری تنبل (lazy load) در صفحات استفاده کرد.

کش

استفاده از کش و CDN

کارشناسان ما با استفاده از افزونه‌های کش می‌توانند با کمک حافظه پنهانی مرورگر ، سرعت بارگذاری سایت را در بازدید مجدد کاربران بهبود دهند؛ همچنین استفاده از CDN و کاهش بعد مسافت هم بسیار مفید است.

افزونه

بازرسی پلاگین‌ها

افزونه‌های وردپرس می‌تواندهر سایتی را جذاب کند ولی بسیاری افراد بی دلیل یا از مرجع نامعتبر آن‌ها را نصب می‌کنند، افزونه‌های نامناسب و منسوخ شده را حذف خواهیم کرد.

css

CSS خطی

از نظر فنی CSS باید در header معرفی شود به همین دلیل در مواقعی لازم است CSS به صورت خطی و inline اضافه شود تا سرعت بهبود یابد.

خلاصه‌سازی منابع

خلاصه‌سازی منابع

برای افزایش سرعت بارگذاری وب‌سایت اندازه فایل‌های HTML، CSS و JS را کاهش می‌‎‌دهیم؛ همچنین برای صرفه‌جویی در زمان بارگذاری سایت فایل‌های جاوا اسکریپت را در آخر لود می‌کنیم.

دیتابیس بهینه

بهینه‌سازی دیتابیس

همه اطلاعات در پایگاه داده وردپرس ذخیره می‌شود به همین دلیل پس از مدتی دیتابیس به هم ریخته شده و بر عملکرد سایت تاثیر می‌گذارد؛ بهینه‌سازی دیتابیس باعث سریع‌تر شدن وردپرس خواهد شد.

بهینه‌سازی پیشرفته

بهینه‌سازی پیشرفته

کارشناسان با تجربه سایت‌افزون کارهای زیادی روی سایت  انجام می‌دهند و با بهینه‌سازی عمیقی که انجام شده، سایت به بیشترین سرعت ممکن خواهد رسید.

چه چیز موجب کندی وردپرس می‌شود؟

افزونه

پلاگین بد یا اسکریپت خارجی

سایز صفحه

حجم صفحه

کانفیگ وردپرس

تنظیمات وردپرس

هاست

میزبان وب

چرا داشتن یک سایت وردپرس سریع مهم است؟

سود

سود بیشتر

سرعت لود سایت خیلی اهمیت دارد!یک سایت سریع می‌تواند نرخ تبدیل تجارت شما را افزایش دهد در حالیکه یک ثانیه تاخیر می‌تواند 7% نرخ تبدیل را کاهش دهد، پس با سرعت بخشیدن به سایت ، از تجارت خود محافظت نمائید.

بانس ریت

نرخ دفع کاربر کمتر

اطمینان داشته باشید bounce rate زیاد به عنوان یک عامل در رتبه‌بندی به وضعیت سلامت سایت شما آسیب می‌زند.داشتن یک سیات سریع ضروری است تا بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشید.

جایگاه بهتر

جایگاه بهتر

یک ساعت کند می‌تواند به تجارت شما آسیب زده و جایگاه سایت را در رتبه‌بندی گوگل کاهش دهد؛ گوگل به سایت‌های سریعتر که بازدیدکنندگان بیشتری را جذب می‌کنند، ذتبه و جایگاه بالاتری می‌دهد. پس داشتن سایت سریع به معنای بهبود درآمد شماست.

تجربه موبایل

تجربه موبایل

گوگل ثابت کرده که اگر زمان بارگذاری شما بیش از 3 ثانیه باشد ممکن است بازدیدهایی را از دست بدهید؛ طبق یک نظرسنجی بیشتر بازدیدکنندگانی که از موبایل برای وبگردی استففاده می‌کنند از کندی سایت‌های وردپرس گله دارند.

بازدید بیشتر

کاربر بیشتر

یک سایت سریع نرخ دفع کاربر(bounce rate) را کاهش داده و در عوض رضایت کاربران را افزایش می‌دهد.اگر سایت کند باشد کاربران صبر خود رااز دست داده و سایت را ترک خواهند کرد، در حالی که اگر سریع باشد باز هم به سایت مراجعه خواهند کرد.

نرخ تبدیل

افزایش نرخ تبدیل

طبق نظرسنجی‌ها اگر لود سایت بیش از 3 ثانیه طول بکشد ممکناست 40% بازدیدکنندگان را از دست بدهید .یقین داشته باشید نرخ تبدیل مهمترین معیار یک سایت است و نرخ تبدیل با سرعت سایت ارتباط مستقیم دارد.

لودتایم

صرف استفاده از یک پلاگین ممکن است نتواند نیاز ما را به خوبی رفع کند، چون پیکربندی پلاگین و سازگار کردن آن با شرایط سایت موجب کاهش سرعت خواهد شد.

ابزارها و آنالیزورهای معتبر و زیادی وجود دارند که به صورت آنلاین این کار را انجام می‌دهند ، مانند سرویس گوگل ، GTmetrix یا pingdom و…

برای شروع کافیست مشخصات FTP ، پیشخوان وردپرس را در اختیار ما بگذارید تا بتوانیم وضعیت سایت و سرور شما را بررسی کرده و گزارش ارائه دهیم.

بلی؛ وردپرس تخصص ماست و سرویس افزایش سرعت ویژه سایت‌های وردپرسی ارائه می‌گردد.

نمونه‌کارهای انجام شده

افزایش سرعت سایت زنگ دانش
بهینه‌سازی سایت minisoft
بهینه سازی و افزایش سرعت سایت سیتکا